Realizacja oraz cennik

Dostosowujemy się do terminów ustalonych z klientem uwzględniających niezbędny czas na realizacje poszczególnych etapów organizacyjnych i technologicznych. Staramy się by prace montażowe przebiegały w możliwie krótkim czasie i były jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów.

3 Kroki do realizacji projektu

KROK  I

Prześlij szkic schodów, lub szczegółowe informacje dotyczące pomiarów i wymiarów wyślij na email - opcjonalnie MMS, na komórkę lub WhatsApp. Opcjonalnie można załączyć zdjęcie wyobrażenia schodów, o jakie nam chodzi.

KROK II

Projekt wstępny ,polega na wysłaniu przez nas propozycji projektu danych schodów , wg uwzględnienia poszczególnych wymagań klienta . Projekt zostaje wysłany na maila w celu zatwierdzenia go do realizacji.

KROK III

Gotowy projekt , ktory został uprzednio zaakceptowany wysyłamy kurierem wraz z szablonami w skali 1:1.Stolarz przygotowuje klejonkę na poszczególne elementy schodów takie jak podstopnice , stopnice, wangi, zębatki, poręcze oraz słupy. Gotową klejonkę dostarcza do nas a my realizujemy wycinając schody na 5 cio osiowej maszynie CNC.

Projekt wstępny : rzut z góry , potwierdzenie zlecenia, oraz obraz trójwymiarowy (wysyłam na adres email w celu potwierdzenia zgodnośći z wymiarami)

 150zł
 Projekt schodów: rzut z góry, obraz trójwymiarowy , formularze poszczególnych elementów schodów (wangi,      zębatki, stopnice, podstopnice , słupy) + wydruk szablonów w skali 1:1 ploterem o szerokości papieru 90 cm.
Od 200zł do 400 zł
 Projektowanie schodów specjalnych: gięte, spiralne i tp.
 Od  400zł