Drzwi

Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane

Ościeżnica i skrzydło w drzwiach drewnianych zewnętrznych wykonane są z drewna litego klejonego warstwowo. Wypełnienie termoizolacyjne można stosować o różnych wzorach. Malowane farbami wodnymi. Drzwi wykonywane są przy użyciu sprawdzonej technologii. Wykonam każdy wzór i rozmiar. więcej»


Drzwi wewnętrzne drewniane

Drzwi wewnętrzne drewniane

W drzwiach wewnętrznych drewnianych skrzydło wykonane z drewna sosnowe litego klejonego warstwowo. Ościeżnica w pełny mur, regulowana. Wykonuję w okleinach dąb; jesion; egzotyk. Konstrukcję stanowi wkład sosnowy. Wzór drzwi, kolor i oszklenie wybierane są na życzenie klienta. więcej»


Drzwi przesuwne drewniane

Drzwi przesuwne wykonane są jak drzwi wewnętrzne. Warunkiem sprawnego działania drzwi przesuwnych jest dopasowanie toru i wózków do ciężaru skrzydła. Wzór drzwi dopasowany jest do pozostałych drzwi w budynku lub inny na życzenie klienta. więcej»


Ościeżnice stałe i regulowane

Ościeżnice stałe i regulowane wykonane są z drewna litego klejonego warstwowo. Regulowane mają opaski stałe - felcowe i opaski regulowane. Tunel zależy od grubości muru. Mogą być w okleinie dąb - jesion lub innym. Wkładem jest sosna. więcej»