Schody

Schody drewniane samonośne

Schody drewniane samonośne mają swoją konstrukcje czyli policzki wypełnione stopnicami po których wychodzimy na piętro.Wykonam z każdego gatunku drewna, balustrada i kolor w uzgodnieniu z klientem. więcej»


Schody policzkowe pełne

Schody policzkowe pełne. Policzki drewniane połączone słupkami dają solidną konstrukcje schodów policzkowych pełnych, wypełnione stopnicami i podstopnicami stwarzają model o masywnej budowie. Drewniana balustrada o różnych wzorach dopełnia piękna schodów drewnianych policzkowych. więcej»


Schody policzkowo siodłowe ażurowe

Policzki które są konstrukcją schodów policzkowo siodłowo ażurowych wykonane są z drewna twardego - litego, można do ich wykonania wykorzystać każdy gatunek drewna. więcej»


Schody drewniane na beton

Schody drewniane na beton otrzymuje się przez obłożenie betonu drewnem takim jak dąb, jesion, buk lub egzotyczne gatunki oraz przez dodanie ładnej balustrady w połączeniu drewno-metal-szkło. Dodatkowo można podświetlić stopnice lub odbojoporęcz. Całość schodów stworzy w domu ciepły wygląd. więcej»


Schody kacze

Schody kacze

Schody kacze. Plusem dla tego typu schodów drewnianych jest mniejsza powierzchnia, na której stoją. Długość kroku jest normalna jak u schodów prostych, tylko wygląd różni się od pozostałych rodzai schodów drewnianych. więcej»


Schody dywanowe

Schody drewniane dywanowe. Budowa tego typu schodów jest inna od tradycyjnych. Stopnica z podstopnicą mają jednakową grubość. Jako balustrada do schodów dywanowych pasuje szkło z pochwytem drewnianym lub bez. Schody drewniane dywanowe zaliczane są do schodów nowoczesnych. więcej»