CNC Projekty

Pomiary przed wykonaniu schodów

Wykonanie pomiarów schodów drewnianych, odbywa się w dniu dogodnie ustalonym przez klienta. W trakcie wykonywanych pomiarów uwzględnia się propozycje i wstępne projekty naszych klientów. więcej»


Adaptacja typu i wzoru

Najważniejszym etapem w wyborze schodów drewnianych jest ustalenie typu, wzoru oraz rodzaju drewna, z jakiego zostaną wykonane schody. więcej»


Wycena zlecenia stolarskiego

Do każdego zlecenia stolarskiego: wykonania schodów drewnianych, poręczy, drzwi podchodzimy indywidualnie bo każde schody czy drzwi są inne. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia. więcej»


Realizacja oraz cennik

W trakcje realizacji prac stolarskich dostosowujemy się do terminów ustalonych z klientem uwzględniających niezbędny czas na realizacje poszczególnych etapów organizacyjnych i technologicznych przy montażu schodów. Prześlij szkic schodów, lub szczegółowe informacje dotyczące pomiarów i wymiarów wyślij na email - opcjonalnie MMS na komórkę lub WhatsApp. Opcjonalnie można załączyć zdjęcie wyobrażenia schodów, o jakie nam chodzi. • KROK II Projekt wtępny , polega na wysłaniu przez nas propozycji projektu danych schodów, wg uwzględnienia poszczególnych wymagań klienta. Projekt zostaje wysłany na maila w celu zatwierdzenia go do realizacji • KROK III dzielony jest na dwa etapy do wyboru. Gotowy projekt, który został uprzednio zaakceptowany wysyłamy kurierem. Realizacja ta dotyczy projektu schodów: rzut z góry, wizualizacja 3D, formularze poszczególnych elementów schodów (podstopnice, stopnice, wangi, zębatki, poręcze, słupy)+ wydruk szablonów w skali 1:1 ploterem o szerokości 90 cm Gotowy projekt, który został uprzednio zaakceptowany, możemy zrealizować wycinając schody na 5-osiowej maszynie CNC Projekt schodów: rzut z góry ,obraz trójwymiarowy, formularze poszczególnych elementów schodów (wangi ,zębatki, stopnice, podstopnice, słupy Projekt schodów: rzut z góry, obraz trójwymiarowy , formularze poszczególnych elementów schodów (wangi, zębatki, stopnice, podstopnice, poręcze, słupy więcej»